27 września 2013

Informacja

Przepraszam Was bardzo, ale nic z tego nie będzie.
Sto tysięcy razy próbowałam wymodzić coś w Gimpie, ale po prostu nic mi nie wychodzi, a nawet jeśli ostatecznie zrobię jakąś grafikę, to z kolei leży CSS. Chyba każdy, kto choć trochę interesuje się moimi publikacjami, widzi, że w ostatnim czasie wszystko idzie mi po prostu marnie. Chciałabym wymówić się brakiem czasu, ale to nie to - mam go tyle samo co i parę miesięcy temu - po prostu dopadło mnie ogólne zniechęcenie. Mam nadzieję wrócić z jakimś tekstem literackim pod koniec roku, ale jak to będzie faktycznie - zobaczymy. Tymczasem - nie chcę Was zwodzić, że coś się tutaj ukaże, bo wiem, że w najbliższym czasie tak nie będzie. Wiem jednak, że nikt specjalnie za mną płakał nie będzie, w końcu tyle się ostatnio ciekawych blogów graficznych namnożyło;)
Będę miała Wena i siłę - wrócę. Obiecuję. A póki co, po prostu potrzebuję trochę czasu.
Całuję,

13 komentarzy:

 1. Szkoda, uwielbiam Twoje prace. Szablonowa Szafa jest jedną z moich ulubionych szabloniarnii na blogspocie, będę czekała na Twój powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy ma czasem problemy w weną, chociaż uważam, że z Twoimi pracami wszystko jest w porządku. Ale to ty musisz czuć się pewnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pieprz, Elle, my Cię tu bardzo lubimy. Ale też nie będę Ci wpierała, że nie rozumiem, bo rozumiem doskonale, sama ostatnio przeżywam to samo. Poczekamy, ja przynajmniej. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://2.bp.blogspot.com/-iOrHDh7w1_8/TaDXQ8cAqII/AAAAAAAAAxc/3bJTwAOD-5E/s320/waiting.gif

  OdpowiedzUsuń
 5. Och, będę tęskniła, Twoje prace zawsze mnie w pewien sposób motywowały, jak się im przyglądałam, zauważałam co robię źle, szukałam wzrokiem nowych elementów, poprawiałam się w tworzeniu nagłówków jak i całej oprawy CSS. Mam nadzieję, że niebawem wrócisz do nas kochana, bo Twoje prace są cudowne, uwydatniają wszystko, co w nich zawierasz,

  Poczekam, jak większość Twoich czytelniczek, czy obserwatorów,
  Pozdrawiam i życzę udanego odpoczynku <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu, aż serce mi stanęło:(
  Ja będę bardzo tęskniła za Tobą i będę czekała, aż powróci Ci wena. Choć bardzo mi żal i nie chcę, żebyś tak to zostawiała, rozumiem Cię doskonale. Będę czekać! <3
  Wiedz, że Twoje prace zawsze były dla mnie natchnieniem i oczywiście jeszcze będą! <3

  <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie potrafię pocieszać, serio. Nie chcę mówić żebyś została, no doskonale cię rozumiem. Każdy potrzebuje chwili wytchnienia i wiem, jak to jest, kiedy czujesz, że to co robisz już kompletnie nie ma sensu i chcesz uwolnić się od tego.
  Jedyne co mogę ci powiedzieć to zrób, tak jak chcesz i przede wszystkim bądź zadowolona ze swoich wyborów.
  Ludzi z blogosfery sie tak łatwo nie zapomina, uwierz. Ja będę pamiętać cię jako sympatyczną bloggerkę z pasją i talentem do tworzenia szablonów.

  Oddaję szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, będę czekać na Twój powrót <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Elle mam pytanie. Bardzo chciałabym pobrać szablon, który był zamówieniem: http://wieszak58.blogspot.com/ . Blog już nie istnieje, więc czy szablon automatycznie staje się wolny? I czy mogę prosić link do pobrania pliku? :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Odpoczynek dla każdego jest dobry. Nabierzesz siły na ten czas i powrócisz. Będę czekała, jak coś opublikujesz nowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam, że piszę to tutaj, lecz kompletnie nie miałam pojęcia gdzie.
  Chciałabym zamówić szablon:
  Nick: CallMeBaby
  Adres: good-girls-love-bad-boyss.blogspot.com
  Osoby: Avril Lavigne i Justin Bieber
  Układ dowolny
  Kolorystyka: dowolna

  Bardzo prosiłabym o odpowiedź i jeszcze raz przepraszam, że napisałam to tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 12. szkoda trochę ,że nic nie wychodz.. ,ale mam nadzieję ,że uda się to naprawic. <3 powodzenia.

  ps. zostałas nominowana: http://koszmarwbajke.blogspot.com/p/nominacja.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam pytanie. Chciałabym pobrać szablon z notki 26: http://img23.imageshack.us/img23/9234/kot1g.png jednak hosting nie działa. :/ Czy, jeżeli jest taka szansa, mogę prosić o link do pobrania? :)

  OdpowiedzUsuń