Regulamin

REGULAMIN ZAMAWIANIA

1. Zamówienia przyjmować będę pod najnowszymi postami, za każdym razem określając ich ilość. Jeśli nic nie napisałam, znaczy, że ich nie przyjmuję, choć zapytać zawsze można.
2. Na wykonanie zamówienia mam czas nieokreślony.
3. W zamówieniu proszę podać tematykę i adres bloga, a także ogólny zamysł; nie jestem jasnowidzem i nie czytam nikomu w myślach. W zasadzie im więcej szczegółów podasz, tym większe prawdopodobieństwo, że szablon przypadnie Ci do gustu.
4. Jeśli zamówienie zostało już złożone - zaglądaj na bloga, bo to na nim znajdziesz informację, czy je przyjęłam. Najprawdopodobniej zaś w odpowiedzi na komentarz. Jeśli napiszę, że zamówienie przyjęłam, proszę zamawiającą/ego o skontaktowanie się ze mną poprzez gg lub maila, jak komu wygodniej.
5. Uwaga: zamówienie musi zostać zawarte w JEDNYM KOMENTARZU. Za zgodne z tym punktem nie uważam zamówień, które składają się ze skasowanego komentarza i napisanego pod nim od nowa zamówienia, jak także późniejszego wprowadzania zmian podczas kontaktu na gg. Dlatego zastanów się, zanim złożysz zamówienie, bo będzie to wersja ostateczna.
6. Zamówienie nie zostanie przyjęte, jeśli zauważę, że równocześnie na tego samego bloga zamówiono szablon również na innej szabloniarni. Szanujmy swoją pracę i czas, zarówno moją, jak i innych szabloniarek.
7. Po złożeniu zamówienia dodaj Szafę do linków na swoim blogu.
8. Zamówienie automatycznie trafia do szablonów wolnych, jeśli zamawiający/a nie pobierze go przez dwa tygodnie, zmieni szablon lub usunie blog/nie poinformuje o jego przeniesieniu.
9. Zamawiając szablon wpisz w komentarzu hasło szuflada na znak, że zapoznałeś/aś się z regulaminem.

REGULAMIN OGÓLNY

1. Pobierasz - zostaw po sobie ślad w Księdze pobrań, dodaj również Szafę do linków na swoim blogu.
2. Pobierać można jedynie szablony wolne. Zamówienia nie posiadają takiej opcji.
3. Nie wiesz, jak wstawić szablon? Coś nie działa? Pytaj w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Nie przywłaszczaj sobie cudzej pracy. To zwykła kradzież.
5. Na blogu obowiązuje kultura osobista. Coś Ci się nie podoba? Napisz o tym, jasne, ale w kulturalny sposób, tak, aby nikogo nie obrażać. Inne komentarze będą usuwane.